PotatoPro

Services for the Potato Industry

Home
News
Find a Supplier
Events
Jobs
PotatoPro Newsletter
PotatoPro Shop
Advertise on PotatoPro
About
Contact PotatoPro
PotatoPro » News » De Nederlandse Aardappel Organisatie splitst de notering voor fritesaardappelen

News: De Nederlandse Aardappel Organisatie splitst de notering voor fritesaardappelen

Nederlandse Aardappel Organisatie (NAO)
De beursprijzencommissie Rotterdam van de Nederlandse Aardappelorganisatie (NAO) splitst de aardappelnotering voor de verwerkende industrie op.

Er komt een notering voor de regio Hamburg, Frankfurt, Parijs en Lehavre (Hafpal) en een prijs voor aardappelen met een bestemming buiten de Hafpal-regio.

Het gaat om de notering voor 40 millimeter opwaartse lichtgeel-witvlezige aardappelen en geelvlezige aardappelen. De laatste tijd bleek er een steeds grotere marge te ontstaan tussen onder- en bovenkant van de notering. "Dit leidt ertoe dat de noteringen door de praktijk minder goed kunnen worden gebruikt", weet NAO-directeur René van Diepen.

De oorzaak van de marges zit in het feit dat in de noteringen alle binnen- en buitenlandse bestemmingen zijn opgenomen. "De commissie heeft dit opgelost door met ingang van volgend seizoen de noteringen voor de verwerkende industrie onder te verdelen."
2742
Do you want to receive regular News Updates on Potato Supply Chain?
Subscribe to the PotatoPro Newsletter

 ‭(Hidden)‬ News ‭[2]‬

Date

Title

Source

Summary

Short Description

Rating

Country/Region

Language

Company

Companies in Item

Picture

Thumbnail

Date added

7D

2D

Add to Google News Sitemap

Status

3D

30D

Month

Related to Event

PotatoProduct1

PotatoProduct2

PotatoProduct3

PotatoProduct4

PotatoProduct5

PotatoProduct6

Topic1

Topic2

Topic3

Topic4

Target Audience

Weekstart

WeekEnd

Attachments
Created at by
Last modified at by
 
 

Home |  News  |  Find a Supplier |  Events  |  Jobs  |  PotatoPro Newsletter  |  PotatoPro Webshop |  Advertise on PotatoPro |  About  |  Contact

Food Innovation Online Corp    info@foodinnovationonline.com   Privacy Policy and Legal Notice