Volgende week donderdag 26 mei start bij Alvantho, de samenwerkende veilingen van Sint Annaland en Scherpenisse, de eerste aardappelveiling. "We zijn wel wat vroeg, maar we durven het aan", zegt veilingdirecteur David Hage. "Die week erna zitten we in de week van hemelvaart en dat is niet lekker starten in een gebroken week. We zijn een volle week eerder dan vorig jaar en toen waren we ook al redelijk vroeg."
Het aantal kopers op de Sint-Annalandse veiling is al jaren vrij stabiel. Hage gelooft wel in de klok als verkoopinstrument. "De veiling is een prachtig gebeuren om iedereen de kans te geven de hoogste prijs uit zijn product te krijgen, met behulp van de veilingklok."De veilingdirecteur ziet de eerste veiling dan ook met vertrouwen tegemoet. "Aan het begin van het seizoen zal de aanvoer redelijk gespreid op gang komen. Alle voorspellingen zijn gericht op de korte termijn, maar we beginnen het seizoen optimistisch. En zoals altijd, is het weer 'koopman'."
- Noticias
- Cadena de Suministro de Papas
- Donderdag 26 mei...
Donderdag 26 mei eerste aardappelveildag Alvantho
Mayo 20, 2011
Fuente
¿Te gustaría recibir noticias como esta por correo electrónico? ¡Únete y suscríbete!
Get the latest potato industry news straight to your WhatsApp. Join the PotatoPro WhatsApp Community!
Temas relacionados:
Sponsored Content
Noticias relacionadas

Septiembre 28, 2026
México: menor oferta de papa podría impulsar los precios durante el invierno
En México, el cierre de cosechas, los menores rendimientos y la reducción de la superficie sembrada podrían restringir la oferta de papa y generar presión al alza sobre los precios entre diciembre de 2026 y febrero de 2027.
Septiembre 28, 2026
España: la sequía reduce la cosecha de patatas en 2026
La producción española de patata caerá entre un 8% y un 10% en 2026, hasta unos 1,8 millones de toneladas, con descensos de hasta 35% en Andalucía debido principalmente a la sequía y los menores rendimientos.
Septiembre 23, 2026
Chile: buscan mejorar el diagnóstico molecular de la sarna polvorienta y la sarna común en papa
En Chile, el proyecto SCAB-ID 2.0 busca validar un sistema de qPCR multiplex capaz de detectar y diferenciar simultáneamente la sarna polvorienta y la sarna común de la papa, con miras a transferirlo a laboratorios de diagnóstico agrícola. Sponsored Content
Últimas noticias
Sponsored Content
Sponsored Content
Sponsored Content
Localización
Sponsored Content