De 15de editie van INTERPOM | PRIMEURS heeft afgeklokt op 14.059 bezoekers en bevestigt hiermee met recht de meest succesvolle en gespecialiseerde beurs te zijn van Europa of zelfs ter wereld - voor de professionelen uit de hele keten van de aardappel-, groenten- en fruitbranche.
Het moeilijke jaar 2010 gaf alvast veel stof voor gesprek op de standen en in de wandelgangen. De zo typische dynamiek van de branche was voelbaar aanwezig in Kortrijk Xpo. Zowel bij bezoekers als standhouders heerste een gemoedelijke en bijzonder positieve sfeer. Ook internationale professionele bezoekers waren vol lof over het gespecialiseerde en kwaliteitsvolle aanbod op de beurs.
Na een succesvolle editie in 2008 kon INTERPOM PRIMEURS verdere groei realiseren. Zo noteerde de vakbeurs dit jaar een forse uitbreiding van de tentoonstellingsoppervlakte. Met niet minder dan 225 exposanten, hetzij een stijging van 21% of één extra hal t.o.v 2008, waren de verwachtingen voor deze editie hoog gespannen.
INTERPOM | PRIMEURS 2010 kon de hoge verwachtingen opnieuw inlossen met een nieuw bezoekersrecordaantal. De organisatie ontving in totaal 14.059 bezoekers: 7.178 bezoekers op zondag (+ 3,2% tov de vorige editie), 3.539 bezoekers op maandag (- 10% tov de vorige editie) en 3.342 bezoekers op de slotdag (+ 13% tov de vorige editie).
Ondanks de winterse weersomstandigheden met hevige sneeuwval noteerde INTERPOM PRIMEURS 2010 opnieuw een bezoekerstijging van 1,5% ten opzichte van het vorige record van 2008!
- Noticias
- Cadena de Suministro de Papas
- Interpom | Primeurs...
Interpom | Primeurs 2010 ziet record aantal bezoekers

Diciembre 06, 2010
Fuente
Interpom
¿Te gustaría recibir noticias como esta por correo electrónico? ¡Únete y suscríbete!
Get the latest potato industry news straight to your WhatsApp. Join the PotatoPro WhatsApp Community!
Temas relacionados:
Sponsored Content
Empresa Destacada
Noticias relacionadas

Octubre 12, 2026
Brasil: la papa Asterix cae 12,9 por ciento en São Paulo tras un fuerte inicio de octubre
En São Paulo, la papa Asterix lavada cayó 12,86% el 8 de octubre hasta R$ 117,33 por bolsa de 50 kilos, aunque todavía se mantiene alrededor de 21% por encima de su cotización al comienzo del mes.
Octubre 12, 2026
México se prepara para CONPAPA 2026, encuentro clave de la industria nacional de la papa
El Congreso Nacional de Papa se celebrará del 14 al 16 de octubre en el Centro Banamex de Ciudad de México, reuniendo a productores, empresas, autoridades, investigadores y proveedores de tecnología.
Octubre 12, 2026
Colombia: menor superficie sembrada impulsa 78% el precio de la papa
En Colombia, el precio de la papa aumentó 78,28% interanual en septiembre, impulsado por una menor superficie sembrada tras las pérdidas de 2025 y por dificultades climáticas que redujeron la disponibilidad en el mercado. Sponsored Content
Últimas noticias
Sponsored Content
Sponsored Content
Sponsored Content
Localización
Sponsored Content
